Zaproszenie na warsztaty dla NGOsów z powiatu skarżyskiego.

Kielecko Ostrowiecku Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej serdecznie zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu skarżyskiego.
Celem spotkania „Centra Usług Społecznych – rola sektora non-profit” jest przybliżenie zmian wynikających ze Strategii Rozwoju Usług Społecznych na lata 2021-2030 a także przedstawienie doświadczeń i pierwszych praktyk w tym zakresie.
Warsztaty poprowadzi Mentor Rozwoju Lokalnego – Jacek Gralczyk

03.06.2022 godzina 14:00
Centrum Ostra Brama
(sala konferencyjna, ostatnie piętro)