Zamykając to okno za pomocą przycisku X wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Fundację Pestka oraz Jej Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisach przez Fundację Pestka i Jej Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych w Serwisie Fundacji Pestka oraz w Internecie. Czytaj więcej w Regulaminie Portalu oraz Polityce Prywatności.

Biuro Zarządu

ul. Targowa 18 p. 925 (IX p.), Kielce
Pon - Pt : 08:00 - 16:00
Sob - Nd : Zamknięte

Aktualności

Warsztaty na temat: Usługi społeczne w Polsce

Kielecko Ostrowiecki-Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza na warsztat na temat: Centra Usług Społecznych – obszary i kierunki zmian.
W programie zawarte zostaną między innymi poniższe zagadnienia.

- O kierunkach deinstytucjonalizacji, czy nas to dotknie i co ma do tego ekonomia społeczna?
- Główne obszary wyzwań lokalnych systemów usług społecznych
- Pierwsze doświadczenia w tworzeniu i działaniach Centrów Usług Społecznych

Termin spotkania: 12 maja godzina 10.00 – 15.00
Miejsce spotkania: Centrum Ostra Brama, ul. Wileńska 34, Skarżysko-Kamienna

Warsztaty poprowadzi: Jacek Gralczyk- Z wykształcenia pedagog. Z wewnętrznej potrzeby animator kulturalny i społeczny, mentor rozwoju lokalnego. Aktywny członek i założyciel kilku organizacji pozarządowych, od początku istnienia szczególnie mocno związany z Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL. Moderator wielu lokalnych partnerstw wielosektorowych, w tym na rzecz rozwoju społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

Dane do kontaktu: Grzegorz Łapaj – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – tel. 602 101 785